KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338054
nr 1533 8054
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap med gård. Signerad, daterad -36, Olja på duk, 76x96 cm, yttermått inklusive ram: 86x106 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:17:16
10/4 17:50:44